O NAS

Serdecznie witamy !

Zespół Tvister powstał w 2007 roku w Sokółce.Od samego początku tworząc piosenki autorskie.
Aktualnie tworzą go:

Przemysław Dziaduła – główny pomysłodawca i założyciel zespołu, wokalista .

Łukasz Śliżewski– muzyka to pasja, sposób na życie, przy muzyce się bawimy i muzyką się bawimy, mieszkam i pracuję w Białymstoku. Współpracę z zespołem zacząłem od niedawna, swoje miejsce znalazłem za instrumentem klawiszowym.

W 2009 na rynku muzycznym nakładem wydawnictwa SunMusic, ukazał się debiutancki materiał zespołu uwieczniony na płycie „Powiedz mi”.  Podczas koncertu chłopaki są w bezpośrednim kontakcie z publicznością.
Zespół TVISTER, można zobaczyć na szklanych ekranach telewizorów, teledyski chłopaków emitują Polo TV,Polsat, TV Disco,TVS,TELE 5, TVR, ITV, oraz wiele mniejszych,lokalnych telewizji. Przeboje zespołu są wydawane na wielu składankach z muzyką DISCO POLO. Dotychczasowi fani zespołu i nowi słuchacze, którzy nie mieli okazji jeszcze zobaczyć zespół na żywo znajdą coś dla siebie,wszak zespół działa pod hasłem” Dla każdego coś miłego”.W dziale Multimedia>Autorskie, znajdziecie piosenki autorskie, teledyski i relacji z koncertów, które udało nam się zarejestrować. Więcej na naszym oficjalnym kanale w serwisie YouTube.
Mamy na swoim koncie duże doświadczenie, wiele zagranych koncertów na terenie całego kraju,w wielkich miastach jak i malutkich miejscowościach. Do zobaczenia na koncertach.

Zapraszamy do zakładki Kontakt.

dobry zespół weselny

Facebook

YouTube